1984.a. käsisepp Mati Viksi koos vanameister Taivo Linnaga rajasid ja ehitasid välja sepikoja Vanalinna Eev juures. Sellest ajast alates on sepa käsi mängus pea kõigis Tallinna vanalinna majade, aedade, väravate ja kangialuste juures!
Tuntumatest objektidest võiks nimetada
Soti Klubi väravad Uuel tänaval,
Rahvusraamatukogu suured väravad Tõnismäel.
Sisekujundusele on oma näo andndud ka sepised
restoranis "Olde Hansa" , "Maikrahv", pubis "Seiklusjutte maalt ja merelt ", Soku Pubb" Mustamäel, hispaania restoran "Manolette" Tabasalus. "
Omal ajal väga kuumad kohad nagu "HD baar" Rataskaevu tänaval ja "Eeslitall" Dunkri tänaval uhkustasid sepismööbliga ja kenade baarilettidega.
Kohviku "Maiasmoka " varikatus ja palju teisi kohti meie ilusas vanas Tallinnas kannavad Mati Viksi meistrimärki.
2007.a. restaureeris ta Viru tänava Tornide umber olevad aiad.
Veel on tööde nimistus mitmed vanad kirikuaiad ja kalmistuväravad, mis on taastatud ja osaliselt uuesti tehtud Mati Viksi poolt.
Palju on tehtud eraisikutele kauneid mööbliesemeid, kaminareste, trepikäsipuid, aknatrelle, trepipiirdeid ja palju muud, mis kõik ei ole jõudnud avalikkuse ette.
Mati Viksi on osa võtnud mitmel aastal Soome Maavõistlustest ja demonstratsioonesinemistest . 1991.a Leineperis võitis ta seal koos paarilise Rino Lillepõlluga 3.koha!
Eesti Seppade Ühenduse poolt korraldatud Seppade päeva raames on võitnud konkursil "Küünlajalg " kolmel korral auhinnalise koha.
On üks Eesti Seppade Ühenduse asutajaid!
1995.a rajas oma Sepikoja Nõmmel

Kontakt tel. 50 20 301