" Professionaalne jumestuskunstnik - grimeerija Ene Viksi: ripsmepikendused, jumestus,   näomaalingud, henna tattood ja palju muud Meigistuudiost! "

 

Henna/Hennamaalingud/Hennatattoo

Vaata mind ka:  www.facebook.com/eneviksimakeupstudio

Aadress: Kadaka tee 36/ Laki 9,  tel. +372 56664251

Hennamaalingud ehk Mehndi on aastasadu  vana pulmatraditsioon Egiptuses, Marokos, Indias ning teistes Idamaades ja Põhja Aafrikas. Seda kasutati heaendeliste joonistuste tegemiseks pruudi kätele ja jalgadele, et peletada temast eemale kõik paha. Ühtlasi tähistas pruudi kuulutamist abielunaiste hulka.

1998 a. sellised kuulsused nagu Madonna, Demi Moor, Naomi on esinenud avalikkuse ees
Mehndi – tattooga. Sellest alates on see populaarne kogu maailmas.Võimalused on piiritud ja sellepärast on iga ühel võimalik saada oma isikupärane maaling(tattoo) kergesti ja valutult.

Henna – Lawsonia intermis on 8-10 jalga kõrge, tillukeste valge-kollaste õitega magusalt lõhnav põõsas. See kasvab India ookeani rannikualadel Aasias, Aafrikas ja Austraalias. Hennapulber valmistatakse kuivatatud ja jahvatatud lehtedest, millele lisatakse sidrunimahla ja looduslikke eeterlikke õlisi(eukalüpt jt.). Nii saadakse pasta, millega on võimalik joonistada.

Naturaalne henna on ainult ühte värvi kahvatu oranzist kuni sügava burgundia  punaseni. Erivärvilistele pastadele on lisatud muid aineid ja see ei ole puhas henna! NB! Võib olla tervisele kahjulik!

Maalingu/tattoo värvid sõltuvad erikehaosadel naha soojusest ja vereringest. Kõige tumedam toon jääb kätele ja jalgadele, muudes kohtades, kus nahk on rasusem ja higistab, on värv heleoranz ja ei seisa kaua peal. Õige tugevuse saavutab joonis alles 2-3 päeval ja püsib 7- 10 päeva. Henna värv ei tungi sügavale nahka, mistõttu mahakulumine toimub koos naha uuenemise protsessiga.

TÄHTIS  TEADA!

  • Võib tekitada tundlikule nahale allergilist reaktsiooni.
  • Enne tattoo tegemist  on soovitav nahka koorida ja ei maksa kasutada kreeme, õli jm.
  • Varuge aega, sest maaling peab korralikult kuivama.
  • Joonistatav koht kehal tuleks vajadusel  eelnevalt raseerida
  • Kasutan ainult naturaalset hennat!


NB! Palun kindlasti paar päeva ette helistada, sest pasta valmistamiseks kulub 24 tundi!

Hennamaalingud 2012

Hennamaalingud 2009-2010

Hennamaalingud 2008

Aadress: Kadaka tee 36 / Laki 9, tel. +372 56664251